W obecnych czasach dla każdego z nas niezwykle ważne jest bezpieczeństwo i wynikające z niego poczucie komfortu. Ochrona siebie i bliskich to podstawowa potrzeba, jaką musimy zrealizować, by móc spokojnie załatwiać codzienne sprawy i cieszyć się życiem. Do osiągnięcia takiego dobrostanu potrzebna jest ochrona domu, jego mieszkańców i znajdujących się tam zasobów materialnych. Takie właśnie aspekty obejmują zalety systemów alarmowych.

Systemy alarmowe do domu znacznie redukują ryzyko włamania. Gwarantują także szybką ochronę przed pożarem i powodzią. Wyposażenie bogate w czujniki umożliwia szybkie wykrycie niepokojących zmian w składzie powietrza, chroni przed zaczadzeniem oraz wysyła informację w przypadku nieszczelności instalacji gazowej. Nowoczesna technologia systemu zapewnia kontrolę nad wybraną powierzchnią, a nawet – sterowanie wybranymi segmentami aparatury.

System alarmowy bezprzewodowy Dione Basic dzięki możliwości zdalnego zarządzania poprzez aplikacje w smartfonie pozwala na sprawne sterowanie systemem. Częste aktualizacje aplikacji dostarczają informacji o aktualnym stanie systemu alarmowego, a jej konfiguracja z kamerami zamontowanymi w budynku pozwala na włączenie monitoringu oraz późniejsze obejrzenie zapisanych nagrań. W przypadku wystąpienia zagrożenia jest ono natychmiast rejestrowane przez system i wyświetla się na ekranie urządzenia mobilnego zalogowanego w centrali. Daje to możliwość błyskawicznej reakcji, a co za tym idzie – możliwie najszybszej interwencji i przerwania niepokojącego zdarzenia. Z każdego skonfigurowanego urządzenia można bezzwłocznie wezwać ochronę do dowolnego punktu dzięki usłudze lokalizacji.

Możliwość kierownictwa poprzez smartfona jest poręczna, szybka i całkowicie bezpłatna. to nowoczesne rozwiązanie umożliwia rzeczywistą ochronę nad wybranym obiektem. Dodatkowo instalacja systemu jest prosta – do montażu nie jest konieczna wiedza z zakresu technologii, co daje możliwość samodzielnego uruchomienia systemu osobom bez specjalistycznych kwalifikacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here