Zadbane dłonie jest to wizytówka każdego człowieka. Bardzo często jednak zwykły lakier do paznokci nie wyglądają efektownie, oraz utrzymuje się zaledwie kilka dni, po upływie tego czasu należy powtórzyć proces malowania od nowa. Może to być jednak uciążliwe, ponieważ nie zawsze mamy czas na to, aby malować sobie paznokcie co kilka dni. Jest to oczywiście bardzo czasochłonne i po jakimś czasie po prostu z tego rezygnujemy. Właśnie to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie makijażu hybrydowego. 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/hybrydy-w-domu/

Jak rozpocząć przygodę z hybrydami w domu?

Zwykły lakier utrzyma się na paznokciach maksymalnie kilka dni. Po upływie tego czasu jest on wyszczerbiony, schodzi i wygląda najzwyczajniej na świcie nieestetycznie. Lakier hybrydowy natomiast utrzyma się na paznokciach naprawdę długo i wygląda naprawdę bardzo estetycznie. To sprawiło, że z spora grupa kobiet decyduje się na wykonanie paznokci właśnie tą metodą.

Perfekcyjnie wykonana hybryda oczywiście wymaga nieco wprawy i precyzji. W sieci istnieje cała masa filmików instruktażowych jak wykonać ten rodzaj manicure’u. Kolejną zaletą paznokci hybrydowych jest możliwość ich przedłużenia. Ten zabieg jest niestety nieco trudniejszy i wymaga od nas kilkunastu prób, zanim naprawdę nam wyjdzie.

Co jest nam potrzebne do wykonania hybryd w domu? – Zestaw do hybryda

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy, którą jest lampa do hybryd. Bez niej cały proces po prosu się nie uda. Lampę można kupić oddzielnie, ale również w zestawie. Taki zestaw zawiera cały asortyment, który jest nam niezbędny podczas stawiania pierwszych kroków w manicurze hybrydowym.  Najlepszą opcją mocy lampy będzie co najmniej 36W.

 Kiedy mamy już lampę następne w kolejce są produkty takie jak:

  • pilniki i polerka (ok. 15 zł za oba),
  • waciki bezpyłowe (ok. 14 zł za 500 sztuk),
  • baza (ok. 20 zł)
  • lakiery hybrydowe (ok. 20 zł),
  • top (ok. 20 zł),
  • cleaner (ok. 25 zł za 1000 ml).

Zobacz też: http://www.juniorhandling.pl/jak-wykapac-psa/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here