W Internecie rozgorzała dyskusja na temat nowej diety – diety Sandruni, która powstała z prostych zasad młodej kobiety, której udało się schudnąć aż 10kg w ciągu zaledwie miesiąca! Chociaż jest wiele pozytywnych komentarzy na jej temat, to jest ona niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych zwłaszcza wśród lekarzy i dietetyków. Czy dieta cud lub inaczej dieta sandruni faktycznie istnieje? Czy możliwe jest zrzucenie aż 10 kg w ciągu miesiąca? Jak się odżywiać i co robić aby osiągnąć takie efekty, oraz co jest tajnym składnikiem tejże diety sprawdzimy dzisiaj!

Na czym polega dieta sandruni?

Dieta sandruni to bardzo prosta dieta, polega na ograniczeniu kaloryczności posiłków do 1500kcal dziennie oraz spożywania specjalnego suplementu diety, który spowoduje, że nagle zaczniemy tracić nasze zbędne kilogramy – a zwłaszcza te z okolic brzucha! Tajnym składnikiem diety jest suplement diety nazywany mango afrykańskie, to wyciąg z pestek owego owocu, który ma wysoką zawartość błonnika. Jak wiemy wszyscy błonnik jest główną substancją która przyspiesza wszelkie efekty chudnięcia gdyż pobudza nasz metabolizm oraz perystaltykę jelit. Jednak czy dzięki jednej do dwóch kapsułek dziennie bardzo drogiego suplementu wystarczy aby faktycznie osiągać oszałamiające efekty? Jest to wysoce wątpliwa teoria!

Jakie efekty można osiągnąć na diecie sandruni?

Jak zapewnia sama autorka to, co przede wszystkim jesteśmy w stanie osiągnąć to znaczny spadek masy ciała, a dzięki temu jak można się domyślić koniec z problemami i nieszczęściem spowodowanym wagą. Mango afrykańskie ten pozwoli nie tylko drastycznie schudnąć i osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale co więcej pozwoli nam utrzymać ją po kuracji i co ważniejsze – żadnego efektu jojo! To niewątpliwe efekt pożądany przez liczną rzeszę kobiet oraz co raz większą liczbę mężczyzn, jednak zanim podejdziemy do owej diety trzeba się poważnie zastanowić nad tym jakie efekty dieta sandruni oferuje i czy są one rzeczywiście realne do osiągnięcia?

czy dieta sandruni jest bezpieczna

Podstawowe zasady diety sandruni

Dieta ta jest niesamowicie prosta, oprócz spożywania do posiłku suplementu diety jakim jest mango afrykańskie jest kilka prostych zasad, które właściwie powinny być obecne niemal w każdej diecie, aby była ona jakkolwiek skuteczna. Oto kilka prostych zasad, które mają nam pomóc osiągnąć wymarzoną sylwetkę:
1. spożywanie regularnych posiłków
2. włączenie do swojego życia jakiejkolwiek aktywności fizycznej – może to być siłownie, ale wystarczający jest spacer 3. włączenie do diety odpowiednio dużo warzyw i owoców
4. ograniczenie słodyczy i pustych kalorii

Dieta Sandruni faktycznie działa?

Na forach oraz na samej stronie autorki jest wiele pozytywnych komentarzy, które mogą nas skłonić do próby podjęcia tej nowatorskiej diety. Nawet sama autorka sugeruje aby sprawdzić stronę producenta, gdzie znajdziemy jedynie pozytywne opinie, bo tylko takie mogą być. Jednak zastanówmy się przez chwilę, czy fakt, że w sieci krążą jedynie pozytywne opinie na temat afrykańskiego mango nie wydaje się podejrzany? Możliwość komentowania stron może być nadzorowana przez autora, może on pozbywać się nieprzychylnych komentarzy. Drugim powodem do poważnego zastanowienia się nad skutecznością diety jest sama strona zachwalająca produkt, wyglądająca jak reklama w celu zdobycia korzyści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here