Moda męska

0
1053

Coraz więcej mężczyzn lubi dbać o siebie i modnie się ubierać. Wielu z nich przy wyborze ubrania stawia na elegancję i klasę, zwłaszcza jeśli chodzi o wyjścia na różnego rodzaju uroczystości, na przykład ślub, chrzciny czy jakieś gale. Zakładając garnitur, frak lub samą marynarkę czy też koszulę mężczyźni mogą wybrać jako dodatek krawat lub muchę lub też zrezygnować z jakiegokolwiek dodatku.

Jak wybrać koszulę do muchy?

Ważny jest przede wszystkim kolor obu z tych rzeczy, aby kolor koszuli i muchy nie gryzły się tylko dobrze się łączyły i pasowały do siebie, na przykład do białej koszuli nie będzie pasować żadna mucha w jasnym kolorze, gdyż będzie się to zlewać i nie będzie widać żadnego efektu. Podobna sytuacja jest, gdy koszule do muchy wybierze się w ciemnym kolorze, a sam dodatek też będzie w ciemnym kolorze, na przykład czarnym lub granatowym, gdyż znowu nie będzie się to w żaden sposób wyróżniać.

Koszula do muchy powinna mieć specjalny kołnierzyk, gdyż nie każda koszula będzie się do tego nadawać. Są koszule, które są specjalnie przeznaczone do tego właśnie, aby nosić je razem z muszką. Modnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla młodych panów są różnego rodzaju kolorowe muchy, na przykład różowe czy żółte lub muchy w jakieś wzory, na przykład kropki czy paski lub jakieś zabawne obrazki. Można w ten sposób połączyć elegancję z nowoczesnością i bardzo dobrze się prezentować. Wielu młodych ludzi uważa, że muchy są dla dojrzałych mężczyzn, ale właśnie coraz więcej młodych osób decyduje się na muchę jako dodatek, właśnie z tego względu, że jest tyle dostępnych modeli i fasonów much na rynku.

Mucha jest świetną alternatywą dla krawatów, które właśnie są coraz mniej modne i coraz rzadziej mężczyźni używają już ten dodatek do koszul. Muchy są w różnych cenach w zależności od tego, z jakiego materiału mucha jest wykonana. Mogą być matowe lub z połyskiem. Muchy mogą być wiązane z tyłu lub wygodniejszym i coraz częściej stosowanym rozwiązaniem są muchy na rzep. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie zakładania muchy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here