Początek roku to dobry moment na zakup nowego samochodu. Z jednej strony salon samochodowy może nam zaoferować nowości, jak również wiele akcji wyprzedażowych dotyczących samochodów ze schodzącego rocznika. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że samochody z 2019 roku są nowe i w wielu przypadkach niemal wcale nie różnią się od najnowszych modeli (przynajmniej pod względem wyposażenia i osiągów), a możemy je zakupić z nawet kilkudziesięciotysięcznym rabatem. Zobaczmy, co oferuje nam w tym roku autoryzowany dealer Skoda.

Wyprzedaże samochodów ze schodzącego rocznika są organizowane przez salony i przynoszą duże korzyści dla obu stron – zarówno dla kupujących, jak i dla sprzedających. Z jednej strony klienci mają możliwość kupić nowy, nieużywany samochód w bardzo korzystnej cenie, a z drugiej dealerzy mogą sprzedaż pozostałe modele.

Największe rabaty na samochody Skoda

Jeżeli zależy nam na zakupie samochodu z najwyższym rabatem, powinniśmy się zainteresować dużym SUVem Kodiaq, który można kupić za mniej niż 12 000 PLN. Największy rabat dotyczy zakupów niektórych wersji jak np. wersji Business. Decydując się na taką opcję, kupujemy samochód z benzynowym silnikiem 1.5 TSI 150 KM i automatyczną, siedmiobiegową przekładnią DSG w cenie 114 400 złotych, zamiast 126 400 złotych. W przypadku samochodów model Kodiaq możemy także skorzystać z pakietu przeglądów za 299 PLN, który normalnie kosztują aż 3000 PLN. Oznacza to, że nowy właściciel nie będzie płacił za obowiązkowe przeglądy samochodów w ciągu pierwszyc h czterech lat użytkowania samochodu (lub do przebiegu 60 000 km). Dobrym sposobem na oszczędność jest także zakup Skody Octavii w wersji kombi lub limuzynę.  Na auta z rocznika 2019 rabat sięga aż 10 000 zł. Oznacza to, że po uwzględnieniu zmiany, Octavia we flagowej wersji Active będzie dostępna w cenie 68 350 zł zamiast 78 350 zł, natomiast w wersji kombi odnotujemy zmianę z 87 700 PLN do 77 700 PLN. W przypadku Octavii również możemy skorzystać z promocyjnej ceny pakietów przeglądów za 299 złotych.

Nowe samochody w ekskluzywnych cenach

Duże upusty w cenach dotyczą także Skody Superb w klasie kombi i limuzyna. Jeżeli zdecydujemy się na zakup modelu z bazowym silnikiem i wyposażeniem, cena zmieni się o 8000 złotych – zamiast 100 200 złotych wyniesie 92 200 złotych. Przeceny dotyczą także modeli Superb i Superb Kombi. Po zmianie ceny są one dostępne w cenie 96 000 zł. W niższej cenie możemy także zakupić pakiet przeglądów (za 299 złotych). Rabat w kwocie 5 000 zł obowiązuje również na SUV-a Karoq. Samochód z silnikiem benzynowym 1.0 TSI 115 KM można kupić za 86 750 zł. Ciekawą opcją na zakup auta rodzinnego jest także kompaktowy model Scala, na który został zaproponowany rabat wysokości 5 000 PLN. Wszystkie samochody są ze schodzącego rocznika, dlatego będą zaliczać się do grupy najnowszych pojazdów na drodze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here