Mimo iż poczta głosowa została utworzona po to, by ułatwiać życie wszystkim użytkownikom telefonów komórkowych, niektórzy nie są zadowoleni z faktu jej występowania i woleliby, by w ogóle jej nie było. Oczywiście każdy może ją w prosty sposób wyłączyć i zazwyczaj umożliwiające to metody są takie same w przypadku różnych abonamentów. A jak wyłączyć pocztę głosową w orange?

Jak wyłączyć pocztę głosową w orange?

Jak wyłączyć pocztę głosową w orange?W przypadku umowy nawiązywanej z operatorem komórkowym Orange poczta głosowa jest automatycznie włączana w telefonie nowego usługobiorcy. Gdyby ktoś zadzwonił na jego numer, podczas gdy jego telefon byłby wyłączony, od razu mógłby zostawić wiadomość właśnie na poczcie głosowej. Niektórym taka opcja zdecydowanie odpowiada. Ludzie pracujący w ogromnych korporacjach i znanych firmach często nie mogą korzystać ze swoich prywatnych telefonów podczas standardowych godzin pracy, ale też nie chcą rezygnować z szansy odebrania ważnej wiadomości, na którą już od dłuższego czasu czekają. Teoretycznie taka osoba, która nie będzie w stanie dodzwonić się na wybrany numer, a będzie chciała przekazać komuś istotną informację, wyśle do niego wiadomość sms-ową, jednakże nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie.

Osoby starsze mają spore trudności z wystukaniem nawet kilku zdań na telefonie wyposażonym w klawiaturę z dużymi przyciskami. Zajmuje im to mnóstwo czasu, dlatego gdyby chcieli przekazać komuś dłuższą wiadomość, najprawdopodobniej samo utworzenie jej zajęłoby im przynajmniej te kilkadziesiąt minut. A wolny czas lepiej zaoszczędzić i pozostawić informację poprzez nagranie się na pocztę głosową. Opcja ta dawniej była bardzo często wykorzystywana, jednak dziś u niektórych ludzi wywołuje ona wyłącznie frustrację. Po włączeniu dłużej nieużywanego telefonu człowiek musi odsłuchiwać kilkunastu nagrań, z których większość nie jest mu do niczego potrzebna. Warto zatem dowiedzieć się, jak wyłączyć pocztę głosową w orange, aby już dłużej nie musieć z niej korzystać.

Wyłączenie poczty głosowej w orange jest bardzo proste i każdy z tym zadaniem bez trudu sobie poradzi

Aby je wykonać, wystarczy wpisać na swoim telefonie odpowiedni kod, który można znaleźć na stronach internetowych należących do samego operatora danej linii. Często też pojawia się on w różnych wątkach publikowanych na forach internetowych, w których ludzie pytają o możliwość wyłączenia poczty głosowej w orange. Wystarczy zatem po prostu do nich zajrzeć.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here