Drobne upominki można wręczać zupełnie bez okazji – wtedy najlepiej sprawdzi się klasyka, czyli kwiaty, alkohol lub słodycze, natomiast wyjątkowe okoliczności wymagają także odpowiedniej oprawy, w tym unikalnego prezentu, który podniesie jeszcze rangę całej uroczystości. Wtedy najlepiej zdecydować się na odznaczenie za pomocą statuetki.

Statuetka – dostojna alternatywa dla medalu

Statuetki szklane z grawerem to szczególny rodzaj upominku, który jest przede wszystkim alternatywą dla dyplomów i medali – trzeba jednak przyznać, że znacznie bardziej dostojną alternatywą, ponieważ statuetka zawsze kojarzy się z wybitnymi osiągnięciami, więc tym samym nadaje również prestiżu naszej uroczystości.

Zdecydowany wpływ ma na to sama forma tego okolicznościowego upominku – statuetka szklana z grawerem odznacza się niespotykanym kształtem i wykonana jest ze szlachetnych materiałów, co przekłada się na nieprzeciętną formę tego prezentu. Ponadto można ją zawsze odpowiednie wyeksponować na domowych półkach, co w przypadku medali czy dyplomów nie jest już tak proste.

Kiedy wręczać statuetkę szklaną z grawerem?

Statuetki szklane z grawerem to dostojny prezent, który przede wszystkim warto wykorzystać w przypadku ważnych wydarzeń i okoliczności. Można więc w ten sposób odznaczyć zarówno pracownika, który osiągnął duży sukces, jak i solenizanta, który ma już za sobą sobą sporą część życia.

Szklane statuetki z grawerem warto więc podarować swoim najlepszym pracownikom czy kontrahentom – dzięki nim cała uroczystość stanie się jeszcze bardziej dostojna, a statuetki staną się unikalnymi pamiątkami na długie lata. Są one także idealnym upominkiem na różnego rodzaju jubileusze, rocznice czy po prostu urodziny – w końcu przeżycie np. 40 lat to także niemałe osiągnięcie.

Personalizowany upominek na różne okazje

Statuetki szklane z grawerem to przede wszystkim także prezent personalizowany, ponieważ można na nich umieścić dowolny napis czy grafikę – tym samym na pewno wywoła większe wzruszenie w obdarowanej osobie.

Kwestią indywidualną jest także sam wygląd statuetek szklanych z grawerem. Mogą posiadać całkiem prosty, geometryczny kształt, jak i nieco bardziej unikalny – projekt statuetki powstaje wcześniej i jest realizowany po akceptacji.

Statuetki szklane z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here