Modelowanie i powiekszanie ust w ostatnich latach stało się bardzo popularne. Coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na taki zabieg. Skąd ta popularność? Ile kosztuje zabieg i jak często należy go powtarzać?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Coraz więcej pań w każdym wieku decyduje się na powiększenie ust. Jest to zabieg, który nie trwa długo, a efekty są widoczne od razu. Zabiegowi może poddać się każda osoba, u której nie stwierdzono przeciwwskazań. Mogą to być panie z wąskimi wargami, a także te z pełnymi ustami. Kwas hialuronowy szybko uwydatnia usta i nadaje im pięknego kształtu.

Cena zabiegu nie jest zbyt wysoka, a efekty wręcz piorunujące. Najczęściej trzeba zapłacić około 1000 złotych i już po około 30 minutach można cieszyć się efektem utrzymującym się nawet do 12 miesięcy. Rekonwalescencja nie jest długa, a skóra zazwyczaj jest delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta.

Kwas hialuronowy – dlaczego jest tak skuteczny przy powiększaniu ust?

Kwas hialuronowy jest znany i używany w medycynie estetycznej od bardzo wielu lat. Cząsteczki mają znakomitą zdolność wiązania wody, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i nawilżona. Wraz z wiekiem organizm ma coraz mniej tej substancji, dlatego też zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego są tak popularne.

Po pierwszym zabiegu usta stają się nie tylko większe i bardziej pełne, ale także jędrne i nawilżone. Oczywiście należy wybrać studio urody, które oferuje kwas hialuronowy wysokiej jakości. Dobrze jest sprawdzić, czy ma on lekką konsystencję i ma niską zawartość czynnika sieciującego.

Powiekszanie ust – dlaczego warto?

Zabieg powiększania ust jest zabiegiem bezbolesnym, choć niektóre panie odczuwają dyskomfort. Usta i okolice smarowane są maścią znieczulającą. Wszystko trwa od 15 do 30 minut. Należy przez 24 godziny od zabiegu zaniechać spożycia alkoholu, uprawiania sportu czy palenia papierosów. Na drugi dzień można z powodzeniem wrócić do normalnego funkcjonowania.

Zabieg daje spektakularne efekty widoczne natychmiast. Usta wyglądają pięknie, a przy okazji są doskonale nawilżone. Nie jest to duży wydatek, a można naprawdę zmienić wygląd. Szczególnie zabieg polecany jest paniom, które mają kompleksy z powodu wąskich ust. Takimi rzeczami nie trzeba się już przejmować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here