Wodne masaże w aromatycznej kąpieli to wyjątkowa przyjemność dla ciała i ducha – poprawa samopoczucia po wyczerpującym dniu gwarantowana, a i nasze ciało poczuje, że staje się lżejsze, sprawniejsze, a uporczywe bóle i napięcia znikną – nic więc dziwnego, że ogrodowe SPA przeżywa szczyt popularności.

Ogrodowe SPA i jego najważniejsze akcesorium

Najważniejszym elementem każdego ogrodowego SPA jest oczywiście wanna ogrodowa SPA, w której to można zażywać wodnych masaży i aromatycznego relaksu. Powinna ona przede wszystkim wpisywać się w nasze osobiste potrzeby oraz preferencje, ale nie mniej istotny jest jej wygląd zewnętrzny – pożądane jest, aby również wizualnie wkomponować ją w otoczenie.

Aby nasza ogrodowa wanna SPA komponowała się z otoczeniem, to warto postawić również na specjalną obudowę, która skutecznie zamaskuje cały stelaż i uczyni wannę bardziej atrakcyjną pod względem estetycznym. Świetnym rozwiązaniem jest między innymi drewniana obudowa, które pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych ogrodów.

Głębokość, wysokość, szerokość i rodzaj siedziska

W wannie ogrodowej SPA można zarówno siedzieć, jak i przyjąć pozycję półleżącą, ale należy do tego celu wybrać odpowiedni model wanny. Zastanówmy się więc, czy interesuje nas wanna ogrodowa SPA, w której można przyjąć pozycję półleżącą, czy w zupełności wystarczy nam pozycja siedząca. Wanny SPA siedzące zazwyczaj także pomieszczą większą ilość osób równocześnie.

Oprócz rodzaju siedziska naszą wannę ogrodową SPA warto także dopasować pod względem takich parametrów jak wielkość, wysokość czy szerokość. O ostatecznym wyborze powinny zdecydować nasze osobiste potrzeby, a także na przykład metraż naszego ogrodu – dostępne w sprzedaży wanny do ogrodu z masażem zmieszczą się nawet w kłopotliwe przestrzenie.

Jakość i wydajność masażu

Za jakość oraz wydajność terapeutycznego masażu w naszej wannie ogrodowej SPA odpowiadają przede wszystkim dysze. Warto wybrać takie, które wykonane są ze stali kwasoodpornej – dzięki temu będą długo i wydajnie służyły.

Ponadto cała Wanna ogrodowa SPA powinna być wykonana z solidnych i wytrzymałych materiałów, a ilość dyszy dopasowana nie tylko do naszych preferencji, ale również wydajności pompy – tylko wtedy urządzenie będzie dobrze spełniać swoje funkcje przez lata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here